Be kategorijos

Individuali pakuotė ir verslo dovanos

Individuali pakuotė ir verslo dovanos

Esame Candle Family šeima, natūralaus vaško žvakių, namų kvapų, automobilio kvapų ir kitos kvepiančios produkcijos gamintojai Lietuvoje. Savo reguliariame asortimente turime daugiau, kaip 300 skirtingų produktų, o esant Klientų poreikiui, kuriame naujus produktus individualiai.

Nuo savo veiklos pradžios didelį dėmesį skiriame bendradarbiavimui su verslo Klientais. Kuriame individualius produktus su Klientų įmonių etiketėmis ir informacija. Šiais produktais mūsų partneriai papildo savo turimų prekių asortimentą, arba juos naudoja, kaip verslo dovanas savo Klientams.

DIZAINAS IR PAKUOTĖ

Individualų produktų dizainą: produktus, etiketes ir pakuotę gali sukurti mūsų įmonės dizaineris arba dizaino sprendimus ir maketus galite pateikti patys. Savo turima spausdinimo ir graviravimo įranga galime greitai ir mažiausiais kaštais atspausdinti etiketes ir Kliento informaciją ant pagamintų CF produktų ir pakuočių.

MŪSŲ PRODUKTAI

Produktai, kuriuos gaminame su individualia pakuote:

  • Namų kvapai;
  • Sojų vaško žvakės indeliuose;
  • Palmių vaško žvakės;
  • Dovanų rinkiniai;
  • Mediniai padėkliukai.

MINIMALŪS UŽSAKYMO KIEKIAI

Siekiant geriausios produktų savikainos visda rekomenduojame užsakyti didesnį produktų kiekį, tačiau galime pagaminti ir nedidelį kiekį Jūsų išsirinktų produktų. Užsakomų produktų kainos, galimi gamybos kiekiai, terminai labai priklauso nuo pasirinktų prekių rūšies, jų pakuotės tipo ir pan. Kiekvienu atveju vykdome individualias derybas ir surandame geriausius sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *